ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50017

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 84 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: fxxxmelhd

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 5.05. do 10.06. 2014
@ veštenie -> tarot     5.5. 14, 12:17

Všeobecné tendencie: Láska, Pustovník, Smrť

Celé obdobie do 10. júna bude zaujímavé naším vnútorným prežívaním a tým, čo sa bude diať vonku. Platí prikázanie: Miluj svojho blížneho ako seba samého. Musíme vojsť hlboko do svojho vnútra a tam robiť zásadné rozhodnutia, ktoré rozhodnú o našom ďalšom smerovaní. Zvonku k nám budú prichádzať alarmujúce informácie, ale je na nás, ako sa rozhodneme. Vnútorný človek bude prechádzať zmenou hodnôt, postojov. Každý z nás bude konfrontovať svoje myšlienky s tým, čo bude vonku. Vďaka tomuto obdobiu môžeme odložiť či zbaviť sa všetkého starého, čo nás ťaží, čo nepotrebujeme a začať vytvárať úplne nový život. Karty Pustovník a Smrť nám ponúkajú symbolické znovuzrodenie. K rozhodnutiam by sme mali dospieť v ústraní a o samote. Nenechať sa ovplyvňovať davom či spoločnosťou. Tá v nás vyvolá len chaos. Vnímajme toto obdobie ako veľmi duchovné, ktoré nám pomôže k prerodu, buďme k sebe láskaví a dajme na bok akúkoľvek aroganciu. Toto obdobie je významné najmä pre Blížencov, Panny a Škorpiónov.

Politická scéna: Vládca, Koleso osudu, Sila

Veľmi silný mesiac, kedy sa všetko bude otáčať. Rozhodnutia smerujú k prosperite Slovenska. Silný prezident sa bude zasadzovať o práva živnostníkov, nebude súdiť, ale bude múdro viesť a radiť. Jeden z politikov, ktorý bude chcieť kritizovať budúcnosť, bude zhanobený a nepomôže mu ani jeho niekdajšia obľúbenosť a ani arogancia. V tomto mesiaci aj zomrie jeden z politikov spojený s minulosťou. Najarogantnejšieho politika ľudia, ktorí sú ochotní ísť novou cestou, odvrhnú. Bude musieť zo scény odísť. Na politickej scéne sa bude riešiť celý rad silových záležitostí. To, čo sa začne v politike diať, bude mať pre Slovensko ďalekosiahle následky a veľký význam. Zdanlivou „tichosťou“ sa netreba nechať oklamať, veľa politikov čaká na príležitosť. Kto zaútočí na vladára ale nedopadne dobre. Ľudia pochopia, že vladár chce pre nich dobre, uznáva schopných a múdrych ľudí. Všetky rozhodnutia v tomto období budú veľmi dôležité. Koleso osudu hovorí o tom, že sa môže zmeniť náš postoj k mnohým politickým záležitostiam, môže sa pootočiť náš vzťah k EU, môže sa stať, že partnerov, ktorých sme pred rokmi vnímali negatívne, začneme vnímať inak. Zoskupenie kariet mi pripomína šach, kde Slovensko je Vežou na šachovnici.

Zdravie: Panovníčka, Hviezda, Spravodlivosť

Vynikajúci mesiac na komplexnú regeneráciu organizmu a očistu. Veľmi dobré je absolvovať preventívnu prehliadku a pri pochybnostiach si nechať urobiť diagnostiku, neodkladať ju. Doprajme si slnka, čerstvé bylinky, ale nezabudnime, že práve tento čas je vynikajúci na odstránenie zdravotných problémov. Ak navštívite odborného lekára práve teraz, môžete sa vyliečiť z ťažkostí, ktoré vám už dlhodobo strpčujú život. Výskumníci by mali prísť s novými liekmi pri niektorých onkologických ochoreniach a cukrovke.

Ekonomika: Voz, Obesenec, Božie súdy

Vidím tu prepad ekonomiky za hranicami Slovenska, budú mať na to vplyv viaceré udalosti, ale odkaz pre našincov - my sa už horšie nebudeme mať. Podržia nás štáty ako Nemecko a Švajčiarsko - Bieda bude kulminovať, ale ak naša vláda urobí rozumné rozhodnutia, v priebehu troch rokov by sa mala naša životná úroveň podstatne zvýšiť. Vidím tu veľmi dobré, diplomatické a múdre rozhodnutia aj budúceho prezidenta. Nové zákony pomôžu najmä mladým ľuďom a dôchodcom i vďaka zmene postojov k tým, ktorí nechcú pracovať a k Rómom.

Láska: Svet, Voz, Veľkňaz

Prichádzajúce obdobie preverí vnútorné väzby vzťahov nielen medzi partnermi, ale aj v rodinách. Do vzťahov sa bude vplietať aj ekonomika. Môžeme hovoriť o akejsi hlbokej previerke hodnôt, na ktorých sú vzťahy postavené a aké priority sú pre dané vzťahy podstatné. Všetko klamlivé vypláva na povrch a udržia sa tie, ktoré sú pre našu karmu dôležité. Tam, kde nebude harmónia, sa voz zastaví a budeme svedkami veľkých zvratov v našich životoch, lebo tam sa skončí aj vzťah. Príčinu hľadajme v jeho základoch. Na druhej strane si všímajme, kto nám skríži cestu, v mnohých prípadoch by sa na nej mali objaviť naši skutoční, duchovní partneri.


Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 15687   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE