ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53885

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 89 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Awmybiteta

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na marec 2014
@ veštenie -> tarot     17.3. 14, 07:31

Všeobecné tendencie: Mesiac, Božie súdy, Veľkňažka

Znovuzrodenie, ale aj precitnutie, rozuzlenie. I keď mnohých ešte trápia depresie, ukazuje sa tu príliv energie. Pozor si musíme dať na hospodárenie so silami a musíme zostať verní sami sebe, svojmu úsudku i za cenu zmeny rozhodnutia. Zdá sa, že napriek komplikovanému jednaniu sa veci upokoja, rozuzlia sa. Vzhľadom na vonkajší svet si povieme, že na Slovensku je ešte dobre. Z vonku totiž dopadajú informácie, ktoré nie sú optimistické. Pochopíme aj mnohé vzťahové záležitosti. Na personálne úrovni, medzi členmi rodiny, ale aj na úrovni medzištátnej. Ak by každý človek bol dobrý k tomu najbližšiemu, nemali by sme sa čoho obávať. Radím oddychovať a pomáhať tým, čo to budú potrebovať.

Politická scéna: Mág, Láska, Voz

Prichádzajúce informácie zvonku akoby politikov zjednotili. Prvá karta dobre charakterizuje nastávajúce obdobie, okrem iného hovorí aj o schopnosti manipulácie a spolu s druhou kartou pripomína opatrnosť. Očakávajú sa prinajmenšom dve mimoriadne dôležité návštevy z východu i zo západu od našej krajiny. Budeme dobre reprezentovať. Politici budú kuť svoje plány akoby z pozadia. Bude vládnuť veľká diplomacia, ktorá sa bude snažiť prekonať všetky ťažkosti. Jeden z favoritov by sa pred voľbou prezidenta mal vzdať, čo ľudí veľmi prekvapí.

Ekonomika, financie: Blázon, Spravodlivosť, Obesenec

Ekonomiku budú obmedzovať záväzky a sľuby najmä k EU. Kombinácia kariet Blázna a Spravodlivosti hovorí okrem iného o tom, že skutočná spravodlivosť sa nachádza v srdci a nie v mozgu. Nastane nielen chaotická, ale aj patová situácia, ak budeme chcieť byť úspešní, nebudeme môcť s niektorými predpismi EU súhlasiť. Ľudia by aj chceli robiť, ale nebudú mať kde. Znova začne rezonovať účasť v EU. Posledná karta však radí, aby sme boli trpezliví a veci teraz neurýchľovali. Obesenec je schopný vnútornej transformácie a tú ešte za sebou nemáme. Budeme prežívať akoby pocit osamelosti, ale karta zároveň varuje pred neuváženým činom. Karty radia, aby sme sa pokúsili postarať sa o seba a vrátili sa k zdravému sedliackemu rozumu. Naučili sa zručnosti našich dedov a babičiek, ak vlastníme pôdu, začali pestovať a chovať zvieratá.

Zdravie: Striedmosť, Svet, Hviezda

Už prvá karta hovorí o vyrovnanom prístupe k životu. Musíme si uvedomiť, že všetko, čo preženieme voči telu, odzrkadlí sa na psychickej pohode a psychická nepohoda ovplyvní fungovanie nášho tela. V kombinácii s druhou i treťou ochrannou kartou by sa nemali vyskytnúť žiadne zdravotné pohromy či epidémie.

Láska: Sila, Slnko, Diabol

Prvé, čo mi napadlo je, že čerta budeme ťahať za bradu. Veľa sexuálnej energie. Láska sa bude niesť v znamení pudov a živočíšnosti. Pozor na neveru pre chvíľkové vzplanutie. Vášeň vo zvýšenej miere môže prerásť až v agresivitu, preto ženám radím, aby v tento čas neflirtovali s mužmi len tak z dlhej chvíle.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 18781   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE