ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53360

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 65 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: osvrazzEr

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 20.12.2013 do 31.01.2014
@ veštenie -> tarot     20.12. 13, 07:08

Všeobecné tendencie: Veľkňaz, Miernosť, Smrť

Obdobie je samozrejme poznamenané Vianocami. Charakterizujú ho slová: Viera, láska, ochrana. K dobrému priebehu tohto obdobia prispejeme, ak sa budeme správať tak ako hovoríme. Sú tu rozpory medzi ideálmi a realitou, črtá sa tu zmena, ale tá musí prísť postupne. V tomto období pôjde o spájanie, tak ako v alchýmii o spojovanie protichodných prvkov, aby mohlo vzniknúť niečo nové. Tarotová karta Smrť naznačuje, že Vianoce strácajú svoj pôvodný význam spoločnej večere, ktorá je o súdržnosti a vzájomnej pomoci rodiny. Pod vplyvom vonkajších udalostí aj bohatí aj chudobní pocítia túžbu po stretnutí, po súdržnosti. Ak k nim príde treba si uvedomiť, že mottom týchto stretnutí nech je trpezlivosť a skromnosť. Netreba mať veľké očakávania, že rodina sa dá dovedna, vyvarujme sa okázalosti, nerobme veľké nákupy, dobrý je návrat k tradíciám. Pokúsme sa vnímať toto obdobie tak, že si nájdeme dostatok času jeden pre druhého. Že mladí budú s trpezlivosťou počúvať životom skúsených starých a starí ľudia si s láskou a dôverou vypočujú rozprávanie o novom svete patriacim už mladým. Nemalo by ísť o konfrontáciu, ale skôr o akýsi informačný prienik odlišného chápania ale i prúdenia energií. O vzájomnú toleranciu. Celé toto obdobie pomôže všetkým, ktorí sa budú vzdelávať.

Politická scéna: Panovník, Blázon (v reverze), Obesenec

Karty naznačujú chaos, neuvážené sľuby, nemúdre rozhodnutia, nereálne plány. Budeme vystavení nečakaným zvratom. Vidím tu samovraždu politika, ktorý k nej môže byť donútený, alebo bude chcieť niečo zamlčať. Na povrch sa totiž môžu dostávať škandály spred dvanástich rokov. Významný politik sa stratí, stará garnitúra akoby sa chystala na odchod. Chaos sa bude snažiť využiť mladý, inteligentný politik, žiaľ s extrémnymi názormi, za ktorým sa formuje i extrémistická strana hlavne z radov mladých ľudí. Črtá sa veľmi silný a paradoxný zvrat v zmysle moci. Záleží na ľuďoch či mu dajú možnosť, či umožnia vznik novej strany, či uveria nereálnym sľubom a či sa dajú sfanatizovať. Napätie by mohlo viesť až k obetiam na životoch. Treba sa pozrieť do histórie, a to do rokov 1935 až 38 a tu hľadať poučenie. Tento zvrat by naozaj mohol mať katastrofálne následky.

Peniaze: Milenci, Spravodlivosť, Božie súdy

Moja základná rada: Dávajte si pozor na to, čo podpisujete a vyhnite sa riskantným rozhodnutiam. Pôžičky znamenajú krk v ohlávke. K spravodlivosti pomôžu vyššie inštancie hlavne čo sa týka exekúcií. Dobrý zákon zachráni mnohým strechu nad hlavou. Mali by sme byť dôslednejši, viac ako inokedy, v kontrole výdajov a príjmov. Prvá karta práve hovorí o význame rozhodnutia sa a o jeho veľkom dopade, tak dobre zvažujme, kde investujeme, nedajme sa zlákať pokušením. K veľkej sume cez výhru by sa mal dostať človek, ktorý patrí medzi najbohatších Slovákov. Pomôže nimi dobrej veci.

Zdravie: Pustovník, Voz, Veľkňaz

Prvá karta napovedá, že v tomto období nám pomôže hlavne zdržanlivosť, čistota a upokojenie sa. Mali by sme sa viac obrátiť do seba a nechať sa viesť intuíciou. Nasadiť pomalší rytmus, sústreďte sa na svoju rodinu, nenechajte sa rušiť negatívnymi informáciami. Dávame si pozor na žalúdok, neprejedajme sa. Mali by sme prestáť niekoľko dní tuhého mrazu, karty upozorňujú, aby sme nezabúdali na zvieratá a ak to bude potrebné, otvorili im dvere svojich príbytkov. Potrápia nás potrubia prasknuté od zimy a vidím tu aj vodnú nádrž, ktorá sa vplyvom nepriaznivého počasia roztrhne. Veľké výkyvy počasia budú mať vplyv na množstvo zlomenín a havárií. Nepokúšajte sa v tomto období za každú cenu dostať na koniec cesty.

Láska: Sila, Mág, Svet

Podľa vytiahnutých kariet sa domnievam, že v tomto období bude najdôležitejšia zo všetkého práve láska a nielen partnerská, ale aj v rodine medzi súrodencami a rodičmi s deťmi. Vznikne veľa nových lások so šancou dlhého trvania, mnoho starých začne fungovať na vyššej úrovni. Partnerské lásky budú poznamenané silnou vášňou a sexualitou. Partneri by sa mali naučiť hovoriť okrem ľúbim ťa aj iné pekné slová – ako napríklad obdivujem ťa, veľmi si ťa vážim, záleží mi na tebe. Či už staré, znova reštartované, alebo nové lásky majú v tomto období veľkú šancu vybudovať základy pre pevný vzťah až na 21 rokov.


Kontakt: 0914 104 689

 

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 20163   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE