ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53822

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 81 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahomapanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 16. novembra do 20. decembra 2013
@ veštenie -> tarot     18.11. 13, 05:38

Všeobecné tendencie: Obesenec, Veža, Hviezda

Začala by som citátom. Camus: V hĺbke zimy som konečne pochopil, že vo mne spočíva nepremožiteľné leto. V najťažšom období ľudia nájdu v sebe silu. Zem aj ľudia sa rozhodli, že zostanú ešte stále spolu, ale veľa duší prejde do zemského povrchu. Obrazne povedané sme v tme. V magickej tme. Mali by sme veľa času tráviť pri otvorenom ohni, alebo si doma často zapaľovať sviečky. V tme budeme minimálne sedemnásť mesiacov. Po roku aj pol plus ďalších dvanástich mesiacoch dôjde ku veľkým zmenám – v národoch, ekonomike, sociálnom systéme. Pandorina skrinka sa otvára. Upozornenia dostávame cez energie a hlavne počasie. Fungovať prestanú pomaly všetky staré, jestvujúce systémy. Zažijeme šokujúce veci, ale to všetko je len predohra k novej ére. Mnohým ľuďom prídu „účty“ za všetko nedobré, čo spravili. Vyjasňovať sa budú karmické väzby a dochádza k premene vzťahov. Tak trochu to teraz bude pripomínať 10 egyptských rán. Ľudia veľmi priviazaní k hmote budú na tom horšie, sú ťažkopádnejší. Moja rada – buďte pružní, lebo ak budete leniví, budú k vám neustále prichádzať lekcie, aby ste sa poučili. Po tme však príde svetlo. Vytrvalých Hviezda ochráni. 

Politická scéna: Svet, Rovnováha, Panovník
 
Široké masy budú vmanipulované do kadejakých problémov, len aby sa nezamýšľali nad fungovaním politickej scény a hlavne nezaujímali o to, čo sa deje za ňou. Polemiky by mali zakryť parciálne záujmy jednotlivých politikov. Ale aj tak sa začnú mnohé veci vyjasňovať a cez oponu prenikať. V zákulisí sa  „v záujme“ vecí, pravdaže vlastných, osobných, politici budú združovať. Do 21 mesiacov sa vo vláde veľa politikov vymení. Premiéra čaká veľmi náročná cesta do zahraničia.

Ekonomika, peniaze: Koleso osudu

Výklad teda nie je možný, každý sme si strojcom svojho osudu.

Zdravie: Pustovník, Spravodlivosť, Voz

Na zdravie bude mať výrazný vplyv nestále počasie. Vyskytnú sa zvláštne prírodné úkazy. O tom, že s počasím nie je všetko v poriadku nás najlepšie budú informovať zvieratá. Zaznamenáme aj menšie zemetrasenie, víchor. Počasie nás potrápi, bude mať vplyv na psychiku a trávenie. Napriek všetkým doterajším radám o vegetariánstve a striedmosti by som tento raz poradila na raňajky zjesť trebárs vajíčka so slaninou, na obed zasa hutnejšie polievky. Trošku tuku nám bude ku prospechu. Mala by som apel na seniorov. Neuzatvárajte sa do seba, kontaktujte sa s príbuznými a priateľmi, snažte sa tráviť dostatok času s deťmi.

Láska: Veľkňaz, Láska, Sila

Prsteň darovaný v tento čas veľmi posilní a spojí vzťah. Vôbec nemusí ísť o luxusný šperk, ale krúžok darovaný z lásky. Táto symbolika posilní lásku na 5-6 rokov. Sú to nádherné karty na lásku spájajúce jej duchovný i sexuálny aspekt. Tento mesiac je v láske aj o pravde a morálke. Nepraje teda falošným vzťahom či vzťahom z vypočítavosti a už vôbec nie partnerským trojuholníkom. Takže ak už niekoho neľúbime, nechceme s ním byť, je čas to povedať. Obaja si môžu práve v tomto čase nájsť toho pravého.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 16243   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE